1968 yılında Yılmaz Tekstil Wash'in kurulmasıyla başlayan tarihimiz, 30 yıllık bu başarı hikayesini bugün Denim Fashion adı altında devam ettirmektedir. Türkiye'de ilkler arasında yenilikçi bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her aşamada kalite mottosuyla yenilikçi ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla çalışmaya devam ediyoruz. Denim Fashion 34.000m2'lik İstanbul Güneşli üretim ve yıkama tesisi ile 10.000 m2'lik Malatya üretim tesisi olmak üzere iki üretim tesisine sahiptir. Ayrıca 2023 yılında faaliyete girecek olan Çorlu fabrikamızın kurulum aşamaları devam etmektedir. Çalışanlarımızın refahını ön planda tutan bir kurum kültürüne sahip 2000'den fazla profesyonel istihdam ediyoruz.

DETAYLI İNCELE

Yıkama & Özel İşlemler

Yıkama departmanımız, denim için moda çözümleri geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Yıkama işlemleri, mümkün olduğunca sürdürülebilir bir şekilde çalışırken yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için modern ve çevre dostu teknolojilerle gerçekleştirilir. Müşterilerimiz, lazer ve ozon ağartmanın yanı sıra eko-taş ve enzim yıkamaları gibi çok çeşitli yöntemler arasından seçim yapabilir.

Lazer

Lazer, elle zımparalama ve kum püskürtmeyi taklit etmek için de...

Taş Yıkama

Eco-Stone ile pomza taşını değiştirebilir ve...

Ozon Ağartma

Ozon, oksijenden üretilen güçlü bir ağartma maddesidir...

Laboratuvar

Boyanma ve renk solma direncini değerlendiriyoruz...

TÜM DETAYLARI İNCELE

Üretim Aşamalarımız

Ürün talepleri değişmeye devam ederken, hem üreticiler hem de tüketiciler en sevdikleri parçaların görünümünden ve verdiği histen ödün vermeden daha sürdürülebilir seçenekler arıyor. 52 yılı aşkın tecrübemizle, aynı tasarımı ve genel denim görünümünü korumak için en son teknolojiyi kullanırken çok daha çevre dostu bir şekilde üretebiliyoruz. Geleneksel üretim süreçleriyle karşılaştırıldığında, üretimde su, enerji ve kimyasalların çok küçük bir kısmını kullanıyoruz ve eskisinden çok daha verimliyiz.

image

Tasarım

image

Kesim

image

Nakış

image
image

Dikim

image

Yıkama

image

Paketleme

Dünya markalarının üretimine ev sahipliği yapan Denim Fashion'ın üretim tesislerini gelin birlikte inceleyelim.

TÜM DETALARI İNCELE

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SKA), diğer bir deyişle Küresel Amaçlar, yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşamasını sağlamak için evrensel eylem çağrısıdır. Bu 17 Amaç, Binyıl Kalkınma Hedeflerinin başarılarının üzerine inşa edilmekte; bir yandan da diğer önceliklerin yanı sıra iklim değişikliği, ekonomik eşitsizlik, yenilikçilik, sürdürülebilir tüketim, barış ve adalet gibi yeni alanları içeriyor. Amaçlar birbiriyle bağlantılıdır; bir amaçta başarının anahtarı, birbiriyle ortak yönleri olan sorunları hep birlikte ele almaktır.

COVID-19, insanların çektiği acıları yayıyor, küresel ekonomiyi istikrarsızlaştırıyor ve dünya çapında milyarlarca insanın hayatını alt üst ediyor. Pandemi, derin eşitsizlikleri ortaya koyan ve 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Gündemi ve iklim değişikliğine ilişkin Paris Anlaşması'nda ele alınan başarısızlıkları tam olarak ortaya çıkaran, benzeri görülmemiş bir uyandırma çağrısıdır. 

Sustainable development goals

Olağan politikaların ve sosyal normların bozulduğu bu kriz anından yararlanan cesur adımlar, dünyayı Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine doğru yönlendirebilir. Bu, hem insanlar hem de gezegen için çalışan daha sürdürülebilir bir ekonomiye köklü bir sistemik geçiş için değişim zamanıdır. Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, daha yeşil, daha kapsayıcı ekonomilere ve daha güçlü, daha dirençli toplumlara yol açan bir toparlanma için hayati önem taşıyor.

Denim Fashion olarak Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen Sürdürülebilir Kalkınma için 17 Küresel Hedefi destekliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda çalışmaya kararlıyız.  

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN

#Main Header#

#Main Spot#

#beginloop#

#Header#

#spot#

#endloop#